Poe navigeerimine

Sulge

Aktiivsuskell Garmin vívosport

punane S/M

Tootekood: 010-01789-21

109,99€ Vaata klubiliikme hinda

* Hind klubiliikmele.
Maksa 3 osas ~ 3 x 36,66€ või 30 päeva hiljem

Toode kohal: Tondi
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 19.01

Vali mudel:

Nutikas aktiivsuskell GPS'i ja randmelt pulsi mõõtmisega

  • Treeni siseruumides või kasuta sisseehitatud GPS'i õues oma treeningute salvestamiseks ja kaardistamiseks
  • Fitness funktsioonid nagu VO2 max ja keha fitnessi vanus
  • Kogu päeva stressi jälgimine aitab jälgida keha reaktsiooni võimalikele stressiallikatele
  • Alati töötav värviline Garmin Chroma ekraan ning õhuke profiil
  • Nutikad rakendused nagu LiveTrack ning nutiteavitused
  • Aku tööaeg: kuni 7 päeva nutikella režiimis, 8 tundi GPS režiimis

 

Vivosport on oma mõõtmetelt sobiv igasse olukorda, sisseehitatud GPS'i abil saab oma õues tehtud trenne kaardistada, ning seadmel on valikus ka palju siseruumides harrastatavaid spordialasid. Suurepärasel aktiivsuskellal on palju nutikaid lahendusi - kogu päeva stressi jälgimine, sportlikkuse jälgimine ning automaatsed treeninginfo üleslaadimised Garmin Connect keskkonda.

Sport nii kodus kui liikvel olles

Joostes, kõndides või rattaga sõites saab vivosport sisseehitatud GPSi abil jälgida kiirust, läbitud vahemaad ning isegi kogu trenn kaardile kanda Garmin Connect keskkonnas. Samuti on seadmel eellaetud ajastatud treeningud (sealhulgas jõutreeningud ja kardiotreeningud), et saaksid treenida endale mugavalt.

Igapäevane sportlikkuse ning stressitaseme jälgimine

Sportlikkuse ning heaolu põhiaspekte aitab jälgida Elevate tehnoloogiaga 24/7 randmelt mõõdetav pulss.1
Pulsinäidust kogutud info abil saab vivosport hinnata kasutaja VO2 max taset ja fitness vanust - kaks sportlikkuse näitajat, mida saab regulaarse treenimisega parandada. Samuti mõõdab seade südametöö muutlikkust, mille abil saab arvutada ning kuvada stressitaset, mille eesmärk on kasutajale näidata, millal füüsilised või emotsionaalsed põhjused tõstavad stressitaset ning aidata leida võimalus pingeid maandada.

Õhuke disain, elav stiil

Seadmel on vaatamata oma õhukesele välimusele palju erinevaid omadusi ja režiime. Vivosport sobib igale üritusele ning iga riietusega, ning seadet ei pea päeva jooksul kordagi käe pealt ära võtma - isegi ujudes või duši all. Alati töötav Garmin Chroma värviline puuteekraan on hästi reageeriv ning piisavalt ere ja loetav isegi otseses päikesevalguses. Vivosport on saadaval kolmes trendikas kahetoonilises stiilis, et saaksid valida ennast kõige rohkem kõnetava värvikombinatsiooni.

Püsi ühenduses

Olles ühendatud sobiva nutitelefoniga, saab randmelt mugavalt jälgida erinevaid nutiteavitusi ning kasutada erinevaid nutikaid funktsioone. Tekstisõnumid, sotsiaalmeedia uuendused, e-kirjad, telefoni otsimine, muusika juhtnupud ning palju muud on mugavalt randmel saadaval. LiveTrack funktsiooni abil saab edastada oma sõpradele infot oma trennist, ning automaatse sünkroonimisega saab kõik lõpetatud trennid automaatselt Garmin Connect keskkonda üles laadida.

Jaga ning võistle

Tegevusi Garmin Connect keskkonda sünkroniseerides saad palju rohkemat, kui lihtsalt oma andmeid varundada. Garmin Connect on edukas online keskkond, kus inimesed saavad üksteisega võistelda või ühineda väljakutsetega, julgustada teisi edasi pürgima ja isegi jagada oma võite läbi sotsiaalmeedia. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii internetis, kui ka nutitelefonis läbi Garmin Connect rakenduse.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus. (Vivosport ei toeta pulsivöösid)

 

1)Aktiivsuse jälgimise täpsus
2)Kui on ühendatud sobiva nutiseadmega. LINK
3)Tavapärasel kasutusel, aku eluiga võib erineda sõltuvalt kasutusest ja valitud režiimist