Aktiivsuskell vívosmart 3

Tootekood: 010-01755-20

79,99€ *

* Hind püsikliendile.

Nutikas aktiivsusmonitor randmelt pulsi lugemise ja treeningu jälgimise funktsioonidega

  • Sisaldab endas treeningu jälgimise funktsioone nagu näiteks VO2 maks, treeningu pikkust ja jõu treeningut.
  • Jälgib heaolu ja kogu päeva stressi.
  • 24/7 pulsi jälgimine koos Elevate randmepulsi tehnoloogiaga.
  • Jälgib samme, trepiastmeid, põletatuid kaloreid, intensiivseid minuteid , und ja veelgi enam.
  • Ohutu ujumiseks ja pesemiseks.
  • Aku kestvus: kuni 5 päeva.

Sinu aktiivsusmonitor ei väljenda seda, kes sa oled, pigem mida sa sellega teed. Seepärast on vivosmart 3 disainitud diskreetselt ja lummavalt, et sobida kokku ükskõik mis moe trendidega. Jälgi aktiivsust, pulssi, saa nuti teavitusi ja pääse ligi treeningu jälgimisfunktsioonidele nagu näiteks hinnanguline VO2 maks ja sinu kehalise vormi vanus.

Peen, stiilne, tark

vivosmart 3 - FashionLas vivosmart 3 täiendab su stiili ilma ülepingutamata. Tänu peenikesele silmapistmatule rihmale on vivosmart 3 täpselt sama moodne nagu iga teine riietus ese su garderoobis.Isegi parem, see on peensuse tipp. Aktiivsusmonitori peidetud ekraan on ainult nähtav, kui sa seda ise soovid. Kui sa seda ei kasuta, peitub see ära seadmesse. See on täiuslik kaaslane kontorisse, jõusaali, basseini või kuhu iganes sa sattuda võid.

Igapäevane aktiivsuse jälgimine

Tänu Elevate randmelt pulsilugemis tehnoloogiale on vivosmart 3 aktiivsusmonitor täis suurepäraseid funktsioone, mis annavad sulle paremini aimu oma praegusest treeningu tasemest. See on meie esimene aktiivsusmonitor, mis näitab hinnangulist VO2 maks näitu. Vivosmart 3 määrab isegi sinu kehalise vormi vanuse, mida saab langetada raske töö ja regulaarse treeninguga.

Terve päeva stressi jälgimine

Vivosmart 3 jälgib sinu südamelööke löök-löögi haaval, ühtlasi tuntud kui "heart rate variability (HRV)". Sa võid seda graafikut vaadata oma seadmest ükskõik, kus sa parasjagu oled. Kui stressi tase hakkab tõusma, annab ta sulle koheselt märku. Tänu sellele suudad tuvastada kergelt stressi allikaid ja tänu vivosmart 3-le neid leevendada.

At a Glance

Automaatne aktiivsuse jälgimine

Vivosmart 3 aktiivsuse jälgimise võimalused sisaldavad endas sammude, korruste lugemist, põletatuid kaloreid, intensiivsuse minuteid ning paljugi enam. Move IQ automaatselt tuvastab tegevuse, olgu see siis kõndimine,ujumine, rattasõit või elliptiline treening. Saab ka alustada ajalist kõndimise või jooksmise tegevust. Sul on vabadus tõusta üles ja hakata liikuma ning vivosmart 3 salvestab su aktiivse eluviisi. Nagu alati saad sa oma tegevusi vaadata tagantjärgi Garmin Connect keskkonnas.

Sinu isiklik harjutuste lugeja

Me lisasime kaaslase su treeningutele või täpsemalt kaaslase, kes on super loendamises. Kui sa alustad jõu treeningut vivosmart 3-el, jäädvustab kell su harjutused, seeriad ja teeb märkmeid su treenitud ja puhke aegadest, et sa saaksid jätta oma kaustiku koju. Andmed treeningust lisatakse su Garmin Connect kontole järgmise sünkroniseermisega - tänu sellele saad oma treeningut vaadata tagantjärgi veelgi detailsemalt.

Nutiteavitused ja nuti funktsioonid

Et aidata sind püsida kiires elutempos, saad sa oma e-maile, sõnumeid ja sotsiaalmeedia teavitusi vaadata otse oma randmelt. Lisaks funktsioonid, mis aitavad sul ühenduses olla nagu näiteks automaatsed üleslaadimised Garmin Connect-i ja ühilduvus TrueUp-iga, mis laseb sul sünkroniseerida mitut aktiivsus monitori. Funktsioon "leia mu telefon" ja muusika mängija on ka kättesaadavad randmelt.

Ühenda ja võistle

Oma tegevustel ja saavutustel silma peal hoidmine on üsnagi lihtne. Vivosmart 3 aktiivsus monitor automaatselt sünkroniseerib Garmin Connect-iga, meie veebi keskkonnaga, kus sa saad vaadata oma progressi, liituda võistlustega ja isegi jagada seda sotsiaalmeedias. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii arvutis kui ka su nutiseadmes ( Garmin connect Mobile app).

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

1Activity tracking accuracy
2See Water Rating
3Under typical use. Battery life may vary.
4When paired with a compatible smartphone

Lisa ostukorvi

Toode lisatud ostukorvi

Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.