Aktiivsusmonitor vivofit jr.

Tootekood: 010-01634-20

69,99€ *

* Hind püsikliendile.

Aktiivsusmonitor lastele

  • Patarei kestvus kuni 1 aasta
  • Lastesõbralik disain, mis on mugav, vastupidav ja sobib ka ujumiseks
  • Loeb samme, jälgib und ja et laps 60 minutit päevas liiguks
  • Tasuta lõbus nutitelefoni rakendus, milles lõbusad seiklused lastele ja koduste ülesannete jälgimine vanematele
  • Lapsed saavad koguda digitaalseid münte, mida pärast vanematega kokkulepitud auhindade vastu vahetada

Aktiivusmonitor just lastele? Täpselt. Tutvustame vivofit jr.'t. Stiilne, ujumisõbralik aktiivsusmonitor julgustab sinu lapsi rohkem liikuma. Me ei unustanud ka vanemaid. Kui lastele meeldib ühilduv nutiseadme rakendus just erinevate lõbusate seikluste poolest, mida liikudes on võimalik avastada, siis vanemad saavad jälgida lapse samme, päevast aktiivsust, määrata koduseid ülesandeid ja anda virtuaalseid auhindu. Kõike seda sinu enda nutiseadmest.

Kaunis ja töökindel disain

Vivofit jr.'l on mugav ühes tükis randmerihm, mida lapsed saavad kergelt käele panna ja ka vajadusel eemaldada. Saadaval mitmes erinevas lõbusas toonis, et laps saaks seda kanda kus iganes ta viibib. Eraldi on saadaval ka suuremad rihmad (vivofit 3 asendusrihmad). Kuni aasta kestev patarei eemaldab vajaduse kella pidevalt laadida.

Isiklik abiline vanematele

Vivofit jr. aktiivsusmonitori saab hallata läbi eraldi rakenduse sinu nutitelefonis. Rakenduses saad lisada mitu last ja näha nende samme, und, igapäevast tegevust ja ülesannete andmeid, kui need automaatselt nutitelefoni laetakse. Määra lastele ülesandeid ja majapidamistöid teha, vaata kui palju auhinna münte lapsed on kogunud ja pane terve pere võistlema päevaste sammudega - kõike seda sinu ühilduvalt nutiseadmelt.

Hoia järge laste ülesannetel ja majapidamistöödel

Las vivofit jr. jälgib sinu lapse tegevust. Vanemad saavad nutiseadme rakendusest määrata lapsele ülesande/majapidamistöö ning laps näeb kella ekraanilt, kui on midagi uut teha. Ülesandeid saab määrata ka korduma igapäevaselt või isegi iganädalaselt, ideaalne lastele, kellele on vaja pidevalt meelde tuletada hambapesu ja vooditegemist. Lastele, kellele meeldib venitada, saate määrata timeriga teatud aja, millal mingi ülesanne peab tehtud saama.

Teeni auhindu

Vivofit jr. aktiivsusmonitoriga on lihtne premeerida ja motiveerida lapsi. Kui lapsed jõuavad oma igapäevase 60-minutilise tegevuse eesmärgini, avanevad nutiseadme rakenduses erinevad lõbusad faktid ja seiklused, motiveerides lapsi tegema endast parima igapäev. Täites oma määratud majapidamistööd/ülesanded, saavad lapsed koguda digitaalseid münte, mida siis hiljem vanematega kokkulepitud auhindade vastu vahetada, nagu näiteks 30 minutit hiljem magama minna, ööbida sõbra juures jne.

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Komplektis olev rihm on üsna väike, soovitame juurde osta reguleeritavad vivofit3 kellarihmad.

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

Kaup laos: Lõunakeskus
Kaup kätte pakiautomaadist ja kulleriga varasemalt 22.01.2019
Valin mudeli
Broken Lava

69,99€ *

* Hind püsikliendile.
Lisa ostukorvi

Toode lisatud ostukorvi

TOODE EI OLE HETKEL SAADAVAL.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.