Poe navigeerimine

Sulge

Aktiivsuskell vivofit 4

must L

Tootekood: 010-01847-13

79,99€

Toode kohal: Lõunakeskus, Tondi
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 02.12

Vali mudel:

Aktiivsusmonitor kuni 1 aastase patarei kestvusega

  • Alati sees värviline ekraan ja kuni 1 aastane patarei kestvus, laadida ei ole vaja
  • Jälgib samme, distantsi ja põletatud kaloreid, jälgib und ning pakub individuaalset igapäevast sammude eesmärki
  • Veekindel; ohutu kanda ujumisel ja pesemas käies
  • Perioodiliselt laeb andmed läbi nutitelefoni Garmin Connect ™ keskkonda, kus saad oma tegevusi salvestada, planeerida ja jagada teistega, osaleda väljakutsetes teiste kasutajatega ja palju muud
  • Garmin Move IQ ™ funktsioon tuvastab automaatselt tegevuse ja määrab vastava tüübi Garmin Connect'is  (ujumine, jooksmine, rattasõit jne.)

 

Leia rohkem võimalusi, kuidas ületada oma varasemad tulemused koos vivofit 4 aktiivsusmonitoriga. Vivofit 4 aktiivsusmonitor annab sulle vabaduse olla liikumises, ilma et peaksid laadimiseks peatuma. 1-aastane patarei kestvus on ideaalne selleks, et saaksid vivofit 4 kanda 24/7, jälgides pidevalt sinu aktiivsust ning liigitades need tänu Move IQ´le õige kategooria alla ning palju muud.

Alati töös

Vivofit 4 jägib sinu edusamme 24/7 ning see töötab rohkem kui aasta ilma akusid vahetamata. Kell on veekindel, võid rahulikult käia basseinis ujumas või pesemas. Isikupärasta kella vastavalt oma maitsele värviliste teemadega, erinevate kella ekraanidega ja sõnumitega ning vaheta kellarihm sulle meelepäraseks. Lisavarustuna on saadaval kellarihmad erinevates värvides ja stiilides.

Mugavus sinu randmel

Lisasime Vivofit 4'le mitmeid uusi tööriistu, et muuta sinu elu mugavamaks. Ilma rakendusel näed kiirelt ja mugavalt ilustreeritud pilti sellest, milline ilm hetkel on. Määra nutitelefoni rakenduses äratus, mis annab otse kella pealt märku, millal on aeg ärgata või määra taimer otse randmelt, et meelde tuletada, millal näiteks ahi välja lülitada. Unustasid, kuhu oma telefoni panid? Pole probleem - Vivofit 4 aitab sind.

Isiklikud eesmärgid ja motivatsioon uueks päevaks

vivofit 4 inspireerib sind ennast liigutama. Lisaks sammudele, distantsile, põletatud kaloritele ja unele, jälgib see ka tegevusetuse perioodi. Värviline liikumisriba ekraanil annab sulle märku, kui oled liiga kaua paigal olnud. Riba lähtestamiseks jaluta lihtsalt mõni minut. Vivofit 4 õpib ka sinu aktiivsuse taseme ning vastavalt sellele määrab igapäevaselt sulle uue sammude eesmärgi. Niipea kui olete eesmärgi täitnud, määrab kell uue eesmärgi järgmiseks päevaks, suunates sind järk-järgult tervisliku eluviisi poole.

Jaga ja ületa oma varasemad tulemused

Päeva jooksul sünkroniseerib vivofit 4 perioodiliselt Garmin Connectiga läbi sinu nutitelefoni. Garmin Connect ™ rakendus muudab varasemate tulemuste ületamise palju lihtsamaks. Värvilised tegevuskaardid annavad lühidalt kogu sinu statistika. Keri ekraanil allapoole, et hõlpsalt võrrelda tänaseid kogusummasid varasemate tulemustega või vajuta tegevuskaardile lisateabe saamiseks. Kõiki Vivofit 4 poolt salvestatud andmeid näed üksikasjalikult ja mugavalt otse rakenduses ning andmed on kuvatud täpselt sinu aktiivsuse järgi, ilma igasuguste ülearuste asjadeta.

Sammu võistlused lastega

Kasuta Toe-to-Toe ™ -i funktsiooni, et esitada väljakutse oma lastele sammuvõistluseks. Vivofit 4 on võimeline juhtmevabalt ühilduma sinu lapse vivofit jr. 2 või teise vivofit 4'ga, et käivitada ajastatud sammude võistlus. See kõik käib lihtsalt otse randmelt. Kui võistlus on lõppenud, näed nii sina kui laps, kes kui palju samme tegi ning kes on lõplik võitja.

* Keskmise kasutamise puhul on aku kestvus kuni 1 aasta; patarei kestvus võib varieeruda vastavalt kasutamisele
* Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal
* Vivovit 4 on piisavalt veekindel, et sobib ujumiseks ja pesemas käimiseks. Sukelduma ja sauna ei ole soovitatud kellaga minna

Enne aktiivsusmonitori kasutamist on vaja see siduda sinu Garmin Connect kontoga kas läbi nutitelefoni Connect Mobile rakenduse või läbi arvuti kasutades ANT+ pulka (saadaval eraldi) ning Garmin Express programmi.

NB! Kui on ühendatud sobiva nutiseadmega. LINK