Shoulderpod S2 The Handle Grip

Tootekood: S2

39,99€

* Hind püsikliendile.

Professionaalne käepide
Multifunktsionaalne tööriist loomingulistele ja visuaalsetele filmijatele
S2 on esimene kõrgkvaliteetne käepide, et hoida oma nutitelefoni kaamerat professionaalselt. Ühildub peaagu kõikide nutitelefonidega tänu reguleeritavale mehhanismile ja laiadale kummipatjadele. Turvaline ja kaasaskantav lahendus loomingulistele ja visuaalsetele filmijatele.

Kolmajala kinnitus
S2 sisaldab G1 kinnitust, mis on kõige professionaalsem, turvalisem ja kindlam kolmjala kinnitus turul. Disainitud mahutama kõiki nutitelefoni mudeleid tänu reguleeritavale mehhanismile. Ole mobiilne koos Shoulderpod-iga.

Filmitegija käepide
Kinnita puidust käepide ja randmepeal ning hoia oma nutitelefoni kaamerat mugavalt ja turvaliselt, et saavutada stabiilsed pildid ja videod. Koos S2ga üllatud sa, kui kaugele suudavad mobiilsed kaadrid minna.

Mobiilne käepide
S2 käepide seisab iseseisvalt nii maastiku- kui ka portreerežiimis, tänu sellele saad sa kasutada S2 käepidet kolmjalana igal hetkel. Väga kompaktne, et saaksid teha time-lapse filme, või filmida öösel kuni jõuad oma järgmisesse sihtpunkti.

Kuidas see töötab

Kinnita oma nutitelefon

Hoia oma seadet kindlalt paigal kasutades reguleeritavat kinnitust
S2 sisaldab standard G1 kinnitust. Reguleeritav klamber on disainitud hoidma kõiki nutitelefoni mudeleid, koos või ilma ümbriseta. G1 on kõige professionaalsem lahendus, et hoida nutitelefoni kindlalt ja turvaliselt paigal, tänu pöidlakurvi mehhanismile ja laiadele kummipatjadele.

Lisa käepide

Lisa puidust käepide, et jäädvustada stabiilsed ja teravad kaadrid
H1 käepide on kaunilt disainitud Sapeli puidust, tänu spetsiaalsele puidule on käepideme käes hoidmine mugav ja meeldiv. Ülemine osa sisaldab 1/4-20" metall kruvi, et kinnitada kaasas olev G1 kinnitus ja pael. Alumine osa omab 1/4-20" keeret, et saaksid kinnitada kolmjala ja lisavarustuse.

Ära võta riske!

Karbis on kaasas tugev randmepael
W1 randmepeal on valmistatud nahast ja tagab sulle ekstra turvalisuse, kui sa seda vajad. Keskendu 100% oma loomingule ilma, et peaksid muretsema oma seadme pillamise pärast.

Kolmajala kinnitus

Täiesti ühilduv su olemasoleva foto/video varustusega
Nii G1 kinnitus ja H1 käepide sisaldavad standard 1/4-20" keermega metall kinnitust, et saaksid oma nutitelefoni kinnitada ükskõik mis kolmjala peale, või lisada lisakaamera oma varustusele.

Reisi kergelt ja ole pidevalt valmis
Pole vaja kaasas kanda rasket varustust. Hoia asju lihtsamalt ja reisi kergelt ning samalajal jäädvusta stabiilseid videoid ja teravaid pilte. S2 on kõige kindlam ja kaasaskantavam tööriist, et saavutada parim tulemus oma nutitelefoniga

Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail või telefoni number. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.