Poe navigeerimine

Sulge

Shoulderpod G1 The Grip

Tootekood: G1

25,99€

HETKEL OTSAS. JÄTA OMA E-MAIL VÕI MOBIILI NUMBER.

Saadame Sulle automaatse teate, kui toode on taas meie poodides saadaval.

G1 on kõige töökindlam ja turvalisem lahendus, et kinnitada oma nutitelefon kolmjala peale. Seadmel on reguleeritav kinnitus, mis hoiab peaagu kõiki nutitelefoni mudeleid ja on disainitud kestma väga pikka aega.

Kolmjala kinnitusProfessionaalid väärivad ainult parima kvaliteediga tooteid. Sellepärast on ka G1 kõike kindlam kolmjala kinnitus turul. Ole aktiivne ning mobiilne ja kinnita oma nutitelefon lihtsalt Shoulderpod-i peale.

Kaasaskantav hoidik
G1 seisab ka iseseisvalt, maastiku ja portreerežiimis. Tänu sellele saad seda kasutada ka tavalise kolmjalana, isegi kui sa kolmjalga ei oma. Reisi kergelt tehes time-lapse filme, stabiilseid videoid või vähese valgusega kaadreid oma järgmisest sihtkohast.

Reguleeritav

Pikenda taskusse mahtuv seade täispikkuseni vaid sekunditega.
Shoulderpod G1 on reguleeritav, et hoiaks seadmeid, mis on pikkuselt 48mm kuni 93mm. Keera pöidlakruvi ning reguleeri G1 kiirelt vastavalt enda vajadusele. Keera pöidlakruvi ning reguleeri sekunditega tasku suurusest kuni täismõõtudeni.

Ühildub kõikide nutitelefonidega

Koos või ilma ümbriseta
Reguleeritav suurus ja V kujulised kummipadjad hoiavad paigal su Iphone 4, 5, 5s, 6, 6+, 6s, 6s+, 7, 7+,8,8+,X, Samsung Galaxy, Sony Xperia, Nokia Lumia, Nexus telefoni ning veelgi enam. NB: Võib tekkida raskusi äärmiselt paksude akudega või veekindlate ümbristega.

Väga turvaline

Kasuta pöidlakruvi mehhanismi.
Erinevalt teistest nutitelefoni hoidikutest mis kasutavad ainult väikest vedru, et nutitelefon fikseerida,  kasutab G1 selle asemel pöidlakruvi mehhanismi ning laiu kummi patju, mis hoiavad su nutitelefoni turvaliselt paigal. Reguleeri sekunditega tasku suurusest kuni täismõõtudeni ja kasuta seda ka action võteteks karmides tingimustes.

Töötab kõikide kolmjalgadega

Sisaldab standard 1/4 tollist kinnitust
Ei oma tähtsust kas kasutad professionaalset täissuuruses või väikest kolmjalga, G1 kasutab 1/4 tollist kinnitust samuti nagu DSLR või kompaktsed kaamerad.

Portree režiim?

Just, sa saad oma nutitelefoni pöörata 90 kraadi, et minna üle portree režiimile.
G1 hoiab su nutitelefoni kindlalt, et sa saaks seda pöörata 90 kraadi. Saad nüüd pildistada ilusaid portree pilte, panoraame või teha isegi vertikaalne otsevideo läbi oma lemmik rakenduse.

Disainitud kestma

Disainitud ja tööstuslikult valmistatud Euroopa kõrge kvatliteedi standartite all, et valmistada vastupidav toode.
G1 on kõrgesti vastupidavast polümeerist ja sisaldab masintehtud messingist liideseid ning pehmeid kummi patju. Nagu kõik meie tooted, kehtib garantii 2 aastat.

Head filmimist!

Kasuta ära oma nutitelefoni kaamera täis potentsiaal
Lisa G1 Grip oma praegusele varustusele ja avasta uus võimalusi täis maailm. Ei oma tähtsust, kas sa oled professionaal või lihtsalt fotograafia entusiast, G1 aitab su mobiili kaameral saavutada täis potentsiaal.