FY-Vimble 2 käsi-gimbal nutitelefonile : Space Grey

Tootekood: Vimble2-G

79,99€ / 109,00€

* Hind püsikliendile.

PROOVI TASUTA või RENDI: Sul on võimalus tasuta proovida toodet või tasu eest rentida* - Vaata lisaks

Selfi pulk ja gimbal 18 cm pikendusega

Feiyu Vimble 2 gimbali abil saad pildistada sujuvaid ja selgeid fotosid ning videoid otse oma nutitelefonist. Tänu kolme-teljelisele stabiliseerimisele ja 18cm pikendusele, on sinu pildid alati head. Kiirkinnitusadapter pöörleb 90 kraadi, et mugavalt lülituda maastikurežiimist portreerežiimi, mis on suurepärane live stream'i tehes.

Juhtkang ja funktsiooninupp

Juhtkang käepidemel annab sulle 320 kraadise kontrolli pöörleva ja kallutava telje üle. Funktsiooninupu abil saad Vimble 2 seadeid kiirelt vahetada. Nupuvajutusega saab lülitada paanivalt režiimilt lukustatud režiimi, valida millist kaamerat salvestamiseks kasutada ning kohandada parameetreid.

Päästiku ja fookuse nupud

Päästikunupu abil saad gimbali lihtsasti kasutada, lukustada ja siseneda paanimisrežiimi. Fookusenupu abil saad pidevalt zoomida, et mugavalt kaader raamidesse saada.

Automaatpöörde režiim time-lapse videote jaoks

Gimbalit saab eelseadistada sujuvaks paanimiseks, kus gimbal liigub eelnevalt määratud marsruudil. See funktsioon on suurepärane ürituste ja maastikupiltide jaoks, kus ühest pildist jääb väheks.

5 tunnine tööaeg ja nutitelefoni laadimine

USB kaabli abil laetav 600mAh aku abil on gimbali tööaeg kuni 5 tundi. Samuti saab gimbal laadida ühendatud nutitelefoni, et saaksid veelgi kauem salvestada.

Ühildub nutitelefonidega suurustes 57-84mm

Reguleeritav kinnitus mahutab nutitelefone laiusega 57-84mm. Isekohanduva algorütmi abil ei ole Feiyu Vimble 2 kasutades vaja eraldi käsitsi telefoni kohandada gimbalil kasutamiseks. Gimbalit välja lülitades hakkab pikendus järk-järgult välja lülituma, et nutitelefoni kaitsta.

Vicool rakendus Android ja iOS operatsioonisüsteemidele

Vicool rakendus on saadaval Android ja iOS operatsioonisüsteemidega seadmetele. Rakendus toetab zoomi, jälgimist ning isegi töötlust. Sisse-ehitatud Bluetooth ühenduse abil saad kaugelt juhtida katikukontrolli, vähendades värinaid kaadrites.

Ergonoomiline käepide ja tugev konstruktsioon

Feiyu Vimble 2 ergonoomilise käepidemega saad mugavalt ja turvaliselt seadmest kinni hoida. Kerge, vastupidav Vimble 2 on ideaalne kaaslane puhkustele ja suvistele tegevustele.

Valin mudeli
Space Grey

79,99€ / 109,00€

* Hind püsikliendile.

Toode lisatud ostukorvi

Lisa ostukorvi
Toode ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.
Ostusoovi korral jäta oma e-mail või telefoni number. Teavitame sind, kui toode on meie poodides saadaval.